Hakkında

Krediler.net, 2019 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlamış finans ve ekonomi portalıdır.

Ziyaretçilerine krediler, bankalar, kredi kartları, hibe destekler, Kosgeb gibi konularda bilgiler bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler danışmanlık kapsamında değildir. Ziyaretçilerimizin en güncel ve doğru bilgiye ulaşabilmeleri için asıl kaynaklarından örnek alınarak yazarlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Sitede bulunan makaleler, fiyatlar, oranlar, kaynak linkleri zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Mümkün olduğunca yazılarımızı bu değişikliklere göre düzenlemekteyiz. Dikkatinizi çeken, bizim atladığımız bir takım değişmiş veya hatalı bilgileri bize iletişim sayfası aracılığıyla gönderebilirsiniz. En kısa sürede gerekli düzeltmeleri gerçekleştiririz.

Krediler.net’in bankalar, finans şirketleri, kurum ve kuruluşlarla herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Para ve kredi ihtiyaçları için aracı bir kurum yerine doğrudan resmi bankalar yoluyla halletmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Sitemiz, ziyaretçilerine açtığı tüm bilgiler ücretsizdir. Krediler.net internet sitesinin adını veya adresini kullanarak para talep edebilecek kişi veya firmalara inanmayın.

Sitemiz Google reklam sistemi ve bir takım özel reklam alanlarını içermektedir. Bu alanlara reklam veren firmalarla bir bağımız yoktur. Sitemizden tıklayarak gideceğiniz diğer sayfaların bizimle ilgisi olmadığı gibi orada yapacağınız işlemlerden de bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Gizlilik politikası sayfamızı mutlaka okuyunuz.

Krediler.net için önerilerinize açığız. Sitemizde bulunan iletişim sayfasından ve mail adresinden bize önerilerinizi iletebilirsiniz.